Het ontstaan van mijn bedrijf Rose’s Heart
Mensen helpen en blij maken loopt als een rode draad door mijn leven, eerst als stewardess en later tijdens mijn werk op de OK. Het vak coach kwam al snel boven drijven, maar ja, er zit op iedere hoek van de straat al een coach. Hoe kon ik mijzelf onderscheiden van de rest? Pilates deed ik graag in de sportschool en reiki trok mijn aandacht toen ik in mijn eentje aan het detoxen was op Koh Samui in Thailand. De combinatie van deze aspecten bleek het perfecte recept voor mijn bedrijf; Rose’s Heart, dat ik ruim 3 jaar geleden heb opgericht. Ik werd coach, reiki master en Pilates instructrice en ik organiseer inmiddels retreats met diverse thema’s.
Puzzelstukje
Er bleef toch iets knagen, voor mijn gevoel ontbrak er een puzzelstukje in die grote puzzel van het leven. Na weer een skiongeluk in maart 2018, ja, je gelooft het niet, was ik aan de bank gekluisterd. Mijn zware hersenschudding, whiplash, gekneusde wervels en verschoven bekken hadden rust nodig. Geen televisie, geen boek lezen, zeker geen activiteiten maar plat op de bank liggen en bijna niets kunnen. De radartjes begonnen te werken en weer kwam de vraag: is dit het nu?
Mijn nieuwe droom
Beetje bij beetje, ook afhankelijk van het meewerken van mijn gekneusde brein, kwam ik tot de conclusie dat ik een eigen B&B wilde starten. Een stijlvolle en luxueuze B&B voor volwassenen op een magische plek, waar je de betovering ervaart van schoonheid, liefde voor het leven, ontspanning, gastvrijheid en aandacht. Waar je kijkend naar de sterren tot rust komt en waar onvergetelijke herinneringen worden gecreëerd. Én waar gedurende speciale weken Pilates, coaching en reiki retreats worden gegeven. In een concept waarin alles samen komt waar ik zo van houd en waar ik zoveel energie van krijg. Mijn dienstverlenende skills in de vorm van gastvrouwschap, mijn liefde voor mooie dingen, mijn doorzettingsvermogen, mijn nieuwsgierigheid naar mensen, mijn empathie en mijn intens willen genieten van het leven.